134 відгуків
Акция! Нашли дешевле? мы предложим на 5% ниже цену!Подробнее
светоэлектротехническая продукция в Киеве
+380663336677
+380443336677
+380673330677
Кошик
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LED ПАНЕЛІ ОФІСНІ (СТЕЛЯ ARMSTRONG)

Світлодіодні LED панелі типу Армстронг - це безпечний і чистий екологічний світ

Використовується для заміни шкідливих, морально застарілих і слабо ефективних світильників на ртутних лампах.

Рамка корпусу панелі зроблена з алюмінію, а не з пластика, що забезпечує поліпшений тепловідвід і збільшує жорсткість корпусу. Якщо порівняти панелі з звичайними світильниками на ртутних трубах, то LED не містить шкідливих речовин, також відсутня пульсація і миготіння світлового потоку. Тому саме LED панелі рекомендують при здійсненні переобладнання на виробничих площах з працюючими механізмами і верстатами з крутятся елементами.

Чому за нашими LED панелями майбутнє?

1. Світлодіодні панелі забезпечують рівномірний м'яке світло з низьким коефіцієнтом пульсації. Таке освітлення не надає навантаження на зір, допомагає зберегти концентрацію уваги і не викликають відчуття втоми очей.

3. На максимальну силу світла LED-панелі виходять практично миттєво.

2. Відсутність ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання. Експлуатація світлодіодних панелей можлива в приміщеннях з об'єктами, які чутливі до тепла і нагріванню. Також світлодіодні джерела освітлення можна використовувати в екстремальних температурних режимах – від -40 до +50 °С.

4. Світлодіодні панелі мають правильно розрахований тепловий баланс, при якому не допускається перегрів світлодіодів.

5. При виході з ладу одного світлодіода LED-панель продовжить працювати без порушення рівномірності освітлення.

6. Термін служби LED-панелей складає більш 50 000 годин, що рівнозначно 25-ти років експлуатації (при середньоденний роботі 8 годин) без необхідності сервісного обслуговування. Протягом всього експлуатаційного періоду характеристики світлодіодів (сила світла, світловий потік, потужність, яскравість) практично не змінюються.

7. Світлодіодні панелі дозволять заощадити 50% витрат на електроенергію в порівнянні з приладами освітлення з люмінесцентними джерелами світла.

8. LED-панелі легко монтуються (монтажні елементи входять в комплект) в підвісні стелі системи типу «Армстронг». Мала товщина конструкції і дуже низький нагрів корпусу дають можливість максимально скоротити технологічний простір, необхідне для безпечного монтажу..

9. При використанні світлодіодних панелей виключається можливість перевантаження муніципальних та міських мереж разі настання темного часу доби, коли масово включається велика кількість освітлювальних приладів.

10. Додатковою перевагою світлодіодних панелей є те, що LED-лампи не вимагають спеціальної утилізації за рахунок відсутності в їх конструкції шкідливих компонентів.

1 2